Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Filmy

To już pewne! Powstanie film o Korze, nie jeden a dwa

Kamil Sipowicz, mąż zmarłej wokalistki, potwierdził informację na temat filmu, który miałby powstać o Oldze Jackowskiej. Poznaliśmy też dwie aktorki, które prawdopodobnie wcielą się w postać słynnej wokalistki.

To już pewnie, powstaną aż dwa filmy o życiu Kory. W trakcie realizacji jest obecnie film dokumentalny. W najbliższym czasie prace mają się rozpocząć nad filmem typowo fabularnym.

Obecnie pracuję nad filmem dokumentalnym o jej życiu, planujemy też film biograficzny. Ona cały czas jest w moim życiu, w różny sposób, więc jej brak jest bardzo dojmujący. Była osobą pełną życia i doskonale zorganizowaną – powiedział Kamil Sipowicz.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Kora

Według informacji pewnego tabloidu do roli Kory przymierzane są dwie aktorki – Olga Bołądź oraz Magdalena Cielecka. Atutem pierwszej ma być wizualne podobieństwo do artystki, natomiast drugiej jej „charakter i zadziorność”.

Padają różne propozycje, ale nie będę wymieniał konkretnych nazwisk. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek mógł zagrać Korę. Musi to być bardzo dobra aktorka, jakaś szamanka – mówi Sipowicz.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Kora
(Visited 44 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 27 lipca, 2019
Close
%d bloggers like this: