Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Ralph Kamiński z teledyskiem do singla „Autobusy”

Ralph Kamiński zaprezentował teledysk do swojego najnowszego singla Autobusy. Kontynuuje on tym samym promocję swojego najnowszego albumu Młodość, który ukazał się pod koniec 2019 roku.

Ralph w stu procentach zaangażował się w powstawanie teledysku. Tak jak przy okazji poprzednich singli, sam zajął się napisaniem scenariusza i reżyserią.

W teledysku towarzyszył Ralphowi jego zespół My Best Band In The World. Wyjątkowa charakteryzacja i kostiumy, którymi także Ralph zajął się osobiście, sprawiły, że wszyscy wyglądali jak wyjęci z lat 70. Również choreografia przez nich wykonywana, sprawiła, że nie sposób się wyzbyć skojarzenia z zespołem Abba, czy Freddiem Merkurym. Skojarzenie to jest zdecydowanie pozytywne, a połączone z nostalgicznym utworem Ralpha tworzy wyjątkowy klimat.

Autobusy są opowieścią, którą Ralph zabiera nas do czasów swojej młodości, gdy mieszkał jeszcze w Jaśle. Opowiada o młodzieńczych perypetiach i wolności od trosk i zmartwień codzienności. Mówi także o przeniesieniu się z małego miasta w światowy sen, nie ukrywając, że świat ten nie jest pozbawiony wad, mimo, że mógłby się wydawać spełnieniem marzeń.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 11 czerwca, 2020
Close
%d bloggers like this: