Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne, Zapowiedzi

URODZINY TEDE – PREORDER DISCO NOIR

Dzisiaj – 24 lipca – swoje 44 urodziny obchodzi jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych raperów na polskiej scenie muzycznej. Tede postanowił zainaugurować je preorderem limitowanego winyl Disco Noir.

Tede nie raz udowodnił swoim odbiorcom, że muzykę można podawać na wiele sposobów. Sam w otoczeniu nadmorskich klimatów przygotowuje się już do urodzinowego Łebodromu (cyklicznej imprezy).

Z okazji urodzin raper wypuści również preorder ograniczony do 666 sztuk winylowych płyt. Dostaniecie go wyłącznie za pośrednictwem www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl!

Sam artysta tak opisuje nową płytę:

Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO NOIR. Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym – ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to melanż. Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka – DISCO NOIR.

Jackowi życzymy wielu sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń!

(Visited 38 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 24 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: