Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Znamy kolejnych wykonawców Fest Festival!

Kolejne sceny, artyści elektroniczni i cało-nocna część festiwalu, czyli co nowego na Fest Festivalu, który odbędzie się między 23 a 24 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim.

Tym razem do line-upu wydarzenia dołączyli m.in. Kollektiv Turmstrasse, Catz 'n Dogz czy Camo & Krooked. W sprzedaży dostępne są bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety od 259 złotych, zaś bilety jednodniowe od 149 złotych. Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Fest Festival to nowy projekt na festiwalowej mapie Polski i obowiązkowy punkt dla tych, którzy kochają zabawę bez ograniczeń, muzykę na najwyższym poziomie oraz bezkompromisowe podejście do życia. Wydarzenie odbędzie się w sierpniu na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie, a wśród ogłoszonych już artystów są m.in. zespół Wu-Tang Clan, Disclosure, Lost Frequencies czy Meute. Łącznie, na festiwalu powstanie aż 8 scen, a będą to Main Stage, Tent Stage, Silesia Stage, Club Stage, New Stage, Cercle Stage (Taneczny Krąg), Raban Stage oraz Astral Stage.

Za wydarzenie odpowiadają m.in. twórcy klubu Smolna, czyli centralnego punktu na mapie ulubionych miejsc wśród fanów muzyki elektronicznej w Polsce. Nic więc dziwnego, że w gronie wcześniej ogłoszonych artystów znalazł się m.in. duet Disclosure oraz mistrz francuskiego electro – Vitalic z projektem Dima live. Organizatorzy festiwalu, wraz z przedstawicielami znanych grup promotorskich, czyli 175 BPM – aktywnej na scenie drum & bass oraz Goadupa Arts, Culture & Music Festival – odpowiedzialnej za największe wydarzenia z brzmieniami psy trance w Polsce, zaproszą do Chorzowa wielu innych artystów związanych z elektroniką, którzy wystąpią na scenach poświęconych tylko tym brzmieniom.

Kollektiv Turmstrasse – Sorry I’m late

Na nocnej części festiwalu zagrają m.in. twórcy projektu Kollektiv Turmstrasse. Christian i Nico od lat tworzą jeden z ulubionych duetów producenckich wśród fanów gatunku, a przyczyniły się do tego m.in. wydawnictwa w znanej wytwórni Diynamic, należącej do giganta sceny, Solomuna. Skoro o duetach mowa, do programu wydarzenia dołączyli także Catz 'n Dogz, czyli polski projekt znany publiczności na całym świecie. Grzesiek i Wojtek zajmują się nie tylko produkcją i DJ-ingiem, ale także zarządzaniem swoim labelem Pets Recordings, gdzie niedawno opublikowali najnowszy album pt. Friendship. Wiele świetnych wydawnictw ma na koncie także Reinier Zonneveld, producent i live performer z Holandii, mający na koncie m.in. kolaborację z samym Carlem Coxem.

Netsky – Eyes Closed

Na Fest Festival nie zabraknie także artystów reprezentujących brzmienia drum and bass. Netsky to niekwestionowana gwiazda tego nurtu, która zdobył rzeszę fanów na całym świecie dzięki takim produkcjom, jak Memory Lane, Come Alive czy nagranemu z Lost Frequencies (który również zagra na Fest Festival) utworowi pt. Here With You. Na tej samej scenie poza belgijskim producentem zagrają także min. Camo & Krooked, znani ze współpracy z Hospital i Ram Records, René LaVice, a także Gydra b2b Telekinesis & MC Nuklear.

Logic Bomb – Neighbour of the Beast

Na Śląsku pojawi się również mocna reprezentacja artystów związanych z międzynarodową sceną psy trance. Jonas Pettersson i Johan Kraft, czyli Logic Bomb, to artyści z prawie 20-letnim stażem wydawniczym, który wciąż regularnie się powiększa – w 2018 r. ukazał się ich najnowszy album pt. Dark Matter. Jeszcze wcześniej niż Logic Bomb, swoje pierwsze produkcje oficjalnie opublikował Sandman. Pod tym pseudonimem tworzy Itzik Levy, który współpracował m.in. z Iboga Records czy Hadshot Haheizar. W tych samych wytwórniach znalazły się także produkcje duetu Ticon, który zamyka skład ogłoszenia.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 20 kwietnia, 2019
Close
%d bloggers like this: