Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która przebojem weszła na polski rynek fonograficzny w 2017 roku, otwiera kolejny etap w swojej muzycznej karierze.

8 marca ukazała się jej nowa płyta zatytułowana Helsinki, singiel Szarówka radzi sobie świetnie w stacjach radiowych i internecie, a Daria właśnie wyruszyła w trasę koncertową po Polsce. Jeden z koncertów odbędzie się w Lublinie!

Przystanek w Lublinie zaplanowany jest na 21 marca. Artystka pojawi się ze swoim zespołem w Klubie30, który znajduje się na ulicy Jasnej. Ostatnie bilety w cenie 59zł dostępne są w sprzedaży za pośrednictwem portalu KupBilecik.

Jej debiutancka płyta A Kysz! pojawiła się w marcu 2017 roku i szybko pokryła się złotem. Od tamtej pory Daria zagrała mnóstwo koncertów, kradnąc serca coraz to większej rzeszy słuchaczy, którzy wyglądali nowego materiału. Ten moment właśnie nastał. Nowy album Helsinki 8-go marca doczekał się swojej premiery. Tuż za premierą startuje trasa koncertowa, podczas której fani będą mogli usłyszeć nowe utwory.