Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Florence + the Machine odkrywa nowe karty

O tym, że Florence Welch ze swoim zespołem zapowiada swój trzeci album, pisaliśmy na łamach Heartbeat kilka dni temu. Dziś dowiedzieliśmy się jeszcze więcej na temat kolejnego krążka rudowłosej wokalistki i jej maszyny!

Dziś artystka pojawiła się na antenie BBC Radio 1, gdzie opowiedziała co nieco o swoich dotychczasowych działaniach i planach na przyszłość. Wiemy, że płyta nazywa się „How Big How Blue How Blue How Beautiful” i na półkach sklepowych w naszym kraju pojawi się już 1 czerwca! Dodatkowo, w Internecie pojawiła się okładka najnowszego wydawnictwa.

nhf

To nie koniec niespodzianek! W trakcie wieczornego programu Florence zaprezentowała swój premierowy singel „What Kind of Man„, do którego powstał teledysk. Tajemnicze zdjęcia z Meksyku i plotki od różnych informatorów sprawdziły się – to właśnie w Ameryce Środkowej powstawał nowy, wyjątkowy klip. Za produkcję obrazu odpowiedzialny jest Vincent Haycock.

W swoim najświeższym materiale Welch porzuca wizerunek łagodnej, delikatnej księżniczki art – popu. Gdzieś wkrada się odrobina nagości i agresji, a w warstwie muzycznej stonowane klawisze przegrywają z mocnym wokalem i gitarami. „HBHBHB” zapowiada się bardzo ciekawie – to może być zwrot w karierze Brytyjki!

Poznaliśmy także listę utworów, które znajdą się na płycie. Będzie ich jedenaście.

 1. Ship to Wreck
 2. What Kind of Man
 3. How Big How Blue How Beautiful
 4. Queen of Peace
 5. Various Storms and Saints
 6. Delilah
 7. Long and Lost
 8. Caught
 9. Third Eye
 10. St. Jude
 11. Mother

Patrząc na tak pokaźną liczbę informacji, możemy jednogłośnie wykrzyknąć tylko: Florence, oby tak dalej! Może czas na ponowną wizytę w Polsce?

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 12 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: