Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Odsłuchy

Najnowszy album Malumy „PAPI JUANCHO” już dostępny

Kilka dni temu Maluma zaskoczył fanów premierą swojego najnowszego albumu. Wokalista zapowiadał najnowszy krążek, jednak nie podawał szczegółowych informacji na temat najnowszej produkcji.

Ikona współczesnej muzyki latynoskiej zniknął ostatnio z mediów społecznościowych, w których zazwyczaj był aktywny. Podczas niespodziewanej relacji na żywo oznajmił wydanie najnowszej płyty.

PAPI JUANCHO ukazał się 21 sierpnia i w jego skład weszły 22 utwory. Materiał w większości powstał w czasie światowej kwarantanny. „Ten album jest dla mnie wyjątkowy, reprezentuje moją esencję, to, z czym dorastałem i muzykę, którą cieszę się z moimi przyjaciółmi. Jest też wyrazem mojej miłości do reggaetonu. Dlatego właśnie współpracowałem przy nim z artystami, których cenię. To płyta stworzona z miłością, która na pewno uszczęśliwi moich fanów tak mocno, jak cieszy także mnie. Chcę, żeby ludzie mieli okazje spędzić wspaniały czas z tą muzyką. To prawdziwa esencja [Papi Juancho]” – powiedział Kolumbijczyk.

26-letni wokalista podkreślił również, że najnowsza płyta jest kompletna i dokładnie dopracowana. Przy tworzeniu przyświecał Malumie cel pokazania w muzyce kultury i korzeni – tego, co go kształtuje. „Na przykład utwór Medallo City to trap wymieszany z salsą, gatunkiem, z którym jeszcze nie miałem okazji eksperymentować w mojej muzyce. Tekst tego utworu jest jest pełen slangu, którego używamy w Medellín, szczególnie w Envigado, gdzie dorastałem” – zdradził.

PAPI JUANCHO dostępny jest w serwisach streamingowych. Już teraz sprawdź na platformie TIDAL gorące latynoskie brzmienia od Malumy.

https://tidal.com/browse/album/152214142
(Visited 74 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 26 sierpnia, 2020
Close
%d bloggers like this: