Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Agnieszka Chylińska „Forever Child Tour”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Piosenkarka, autorka tekstów i książek oraz jurorka. Prywatnie żona i mama trójki dzieci, która od lat potrafi oddzielić życie prywatne od kariery. Obecnie Agnieszka Chylińska obchodzi 25-lecie kariery muzycznej. W związku z tym postanowiliśmy zaprezentować koncert artystki z 2017 roku podczas trasy Forever Child Tour.

Agnieszka Chylińska, po wydaniu podwójnie platynowej płyty Forever Child, od października 2016 r. grała koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Wszystkie koncerty zostały wyprzedane, a bilety w niektórych miastach znikały ze sklepów w zaledwie kilka dni. Album Forever Child uzyskał status podwójnie platynowego (po wcześniejszym uzyskaniu statusu złota oraz platyny), promujący go singiel Królowa Łez jest oficjalnie diamentowy.

(Visited 27 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 6 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: