Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory, Zapowiedzi

Lecrae i John Legend z mocnym przekazem w utworze „Drown”

Amerykański raper Lecrae, znany z tworzenia chrześcijańskiego rapu, i artysta muzyki popowej oraz R&B John Legend połączyli siły. W wyniku współpracy powstał utwór Drown, który niesie mocny i głęboki przekaz.

„Jest równie utalentowany, jak i pokorny. Jego talent i pasja dosłownie przesiąkają przez tę piosenkę” – powiedział Lecrae o współpracy z wokalistą. W klipie do utworu widzimy wyświetlane na tle za raperem, i po części na nim samym, nagrania prezentujące tragedie ludzi z całego świata, z jakimi mierzą się w obliczu współczesnych kataklizmów i tragedii – epidemii chorób, powodzi, wichur, pożarów, wojen, biedy, śmierci.

Partia Johna Legenda w piosence jest wołaniem do Boga o pomoc w trudnych czasach. „Powiedz, że nigdy mnie nie zawiedziesz / Bo jesteś moim ostatnim oddechem, zanim utonę – wyśpiewuje. Zdobywca m.in. Oscara i Nagrody Grammy nigdy nie zdradzał wiele na temat swoich przekonań religijnych. Przy okazji prezentacji singla Preach w 2019 r., wokalista opowiedział o dorastaniu w duchu chrześcijańskim: „Dorastałem w kościele i jedną z rzeczy, o których rozmawialiśmy było kochanie bliźnich tak, jak kochamy samych siebie”. Dodajmy, że oprócz popu i R&B Legend posiada w swoim repertuarze także utwory z nurtu gospel.

Umacniający ducha utwór Drown wejdzie w skład nadchodzącego, dziewiątego studyjnego albumu Lecrae. Krążek Restoration ukaże się 21 sierpnia tego roku, a w jego skład wejdzie 14 utworów. „Restoration nadchodzi! Na tym albumie znajduje się uzdrowienie, jednak musisz być gotowy przyznać, że jesteś złamany, aby zostać uzdrowiony” – powiedział raper o swojej nowej płycie. Poprzednimi singlami zapowiadającymi krążek były Set Me Free oraz Deep End.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 19 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: