Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

PRO8L3M zaskoczył fanów

Duet nie po raz pierwszy zmienia swoje plany.

Od dłuższego czasu poprzez kampanię promocyjną zapowiadano wydanie „Block party mixtape”. Zaplanowano nawet z tej okazji trasę koncertową, do której mieli być zaproszeni goście. Premiera mixtape’u nastąpić miała już 26 lutego. Zaplanowano nawet z tej okazji trasę koncertową, do której mieli być zaproszeni goście. Ze względu na sytuację pandemiczną musiała ona jednak zostać odwołana.

Tymczasem bez uprzedzenia dostajemy nowy singiel zespołu wraz z zapowiedzią pełnosprawnego albumu. „V” ma przypomnieć, kto tak naprawdę ma znaczenie.

PRO8L3M pisze o utworze w następujący sposób: „Bo znaczenie ma każdy. Niezależnie od statusu społecznego, zasięgu, dochodów, pozycji zawodowej, pozycji towarzyskiej. Jesteśmy ważni i powinniśmy być ważni dla siebie nawzajem, bo każdy jeden głos i ruch mają większe znaczenie. Singiel „V” wraz z towarzyszącym mu obrazem to przypomnienie, że każdy powinien czuć swoją godność i czuć się ważnym i obecnym elementem społecznej układanki i relacji, które tworzy”.

Również lista gości na płycie została poszerzona. Z kolei bilety na odwołaną trasę można było wymienić na preorder nowej płyty. Na fanów, którzy skorzystali z tej szansy czekają kolejne niespodzianki.

Album zostanie wydany już 30 marca przez wytwórnię 2020 należącą do PRO8L3Mu oraz Taco Hemingwaya. Zamawiać go można pod adresem pro8l3m.pl.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 24 lutego, 2021
Close
%d bloggers like this: