Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Znamy daty ostatnich koncertów T.Love Alternative

Mamy przyjemność przekazać Państwu wiadomość od Muńka Staszczyka z T.Love Alternative. Zapowiada on ostatnie koncerty w ramach pożegnalnej trasy koncertowej. Na koncertach trasy pożegnalnej, jako support T.Love Alternative wystąpi Ted Nemeth- łódzki zespół grungowy.

Drodzy Przyjaciele,

T.Love Alternative, czyli pierwszy, częstochowski skład zespołu, grający tylko kawałki z lat 80-tych, kończy swoją działalność i chce pożegnać się z fanami mini-trasą po Polsce.

Koncerty jesienne promować będą podwójne wydawnictwo (CD oraz DVD), zatytułowane „T.Love Alternative-19822015”, które ukaże się na rynku w dniu 01.10.2015, nakładem S.P. Records.

Wersja CD, obok występu zarejestrowanego podczas ubiegłorocznego Festiwalu w Cieszanowie, zawierać będzie dwa premierowe kawałki studyjne, nagrane przez stary skład w lipcu br, w Tarchostudio.

Pierwszym singlem promującym oba albumy jest piosenka „Dzielnica cudów”, która powoli zaczyna pojawiać się w eterze.

Na wersję DVD, obok wspomnianego już wyżej koncertu z Cieszanowa 2014, składać się będą również archiwalia filmowe z lat 2003-2015 oraz dwa teledyski.

Całość dedykowana jest nieżyjącym muzykom T.Love Alternative: Jackowi (Słoniowi) Wudeckiemu, Rafałowi (Włoczowi) Włoczewskiemu, Heniowi Wasążnikowi oraz wszystkim innym, którzy kiedykolwiek, w latach 80-tych, przewinęli się przez zespół.

Zapraszamy wszystkich na pożegnalne Koncerty T.Love Alternative:

1 października – Toruń (Klub Lizard King)
2 października – Grudziądz (Klub Akcent)
3 października – Warszawa (Festiwal Róbrege)
8 października – Kraków (Klub Drukarnia)
9 października – Częstochowa (Klub Teatr From Poland)

w imieniu T.LOVE Alternative
Muniek

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 1 września, 2015
Close
%d bloggers like this: