W sklepach oraz serwisach cyfrowych dostępna jest nowa, długo oczekiwana płyta Agnieszki Chylińskiej zatytułowana Pink Punk. Równocześnie na oficjalnym kanale youtube artystki opublikowany został teledysk, promujący to wydawnictwo, do singla Mam zły dzień.

Na poprzedniej płycie Forever Child umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta Pink Punk to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie.” Tak opisuje nowy materiał na płycie Pink Punk Agnieszka Chylińska.

Nowa płyta Agnieszki, to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu. Pink Punk to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy.

Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski. Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która ‚krzyczy siebie’ od lat na polskiej scenie.