Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Politycy Konfederacji wydają płytę z utworami #hot16challenge

Muzyczna akcja pomocy Hot16Challenge2 i utwory, które nagrali politycy Konfederacji okazały się hitem internetu. Idąc za ciosem zostanie wydana płyta, z której dochód zostanie przeznaczony na walkę z Covid-19.

Nie można tutaj zaprzeczyć, że Konfederacji możemy przyznać tytuł politycznych zwycięzców Hot16Challenge. Okazało się, że ich utwory są na tyle popularne, że postanowili wydać je na płycie.

Są silne naciski, żebyśmy to zrobili. Ktoś mógłby traktować to jako czystą zabawę, ale te piosenki to manifest polityczny. Różnią się od przemówień w Sejmie, bo często mają większe zasięgi” – wyjaśniał w rozmowie z portalem Interia poseł Konrad Berkowicz.

https://youtu.be/m0XDcTOxQM0

Wyzwanie przyjął Janusz Korwin-Mikke, Konrad Berkowicz, Artur Dziambor, Sławomir Mentzen, Dobromir Sośnierz, Krzysztof Tuduj, Tomasz Grabarczyk, Patryk Marjan. Na płycie pojawić ma się też Grzegorz Braun.

Materiał pojawi się w sprzedaży na CD oraz winylu, a część dochodów ze sprzedaży najprawdopodobniej zostanie przekazany na walkę z koronawirusem.

Pewne jest też, że utwory zostaną wydane w nowej, wydłużonej wersji.

Muszę dograć drugą zwrotkę, mam nadzieję, że uda się w weekend. Bo po wycięciu przekazu charytatywnego okazało się, że numer trwa 58 sekund.” – mówił Artur Dziambor

(Visited 38 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 29 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: